Rekonstrukce bazénů a rybníků pomocí folie

Jako každý výrobek má i bazén svoji životnost. Betonové bazény s keramickými obklady, postavené před 20 lety již zpravidla nesplňují dnešní požadavky na vzhled bazénu a stejně tak i starší plastové bazény vykazují ztrátu původní barvy nebo netěsnosti. V tomto případě je nutné uvážit, jak takto nevyhovující nebo poškozený bazén opravit. V podstatě jsou dvě cesty - destruktivní metoda, při které se původní bazén rozbourá, vykope a na jeho místě se postaví bazén nový nebo cesta rekonstrukce stávajícího bazénu. Pakliže bazén vyhovuje svými rozměry, považujeme destruktivní metodu za zbytečnou. V současné době jsou k dispozici speciální fólie z vyztuženého PVC a jejich 1,5 mm síla zajistí měkkou, dostatečně pevnou a současně dostatečně pružnou bazénovou "vanu". Jako separační vrstva mezi starou stěnou a novou fólií se v případě potřeby používá geotextilie (vlís).

Pro rekonstrukce bazénů používáme folie typu DLW delifol. Na výběr je několik kvalitativních fólií a několik barev - jednobarevné nebo vzorované. Rekonstrukce bazénu je poměrně rychlá - bazén bez integrovaného schodiště trvá maximálně 2 dny, se schodištěm o 1 den déle.

Cena rekonstrukce je závislá na hloubce bazénu, na složitosti tvaru a na typu použité fólie. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Horní hrana zrekonstruovaného bazénu se zpravidla zakryje bazénovou lemovkou z umělého pískovce, čímž celý bazén dostane novou tvář.

Vzorník barev

modraNG modrá
bilaNG bílá
azurovaNG azurová
caribicNG caribic
piskovaNG písková
sedaNG šedá
granitNG granit
cernaNG černá
caribic NGD caribic
modraNGD modrá
bluestoneNGD bluestone
mosaikNGD mosaik
marineNGC marine
zelenaNGC zelená
cervena NGC červená
zlutaNGC žlutá

Podrobná fotogalerie jednotlivých barevných realizací je k vidění na www.delifol.de Na pokládku máme Odborné osvědčení přímo od společnosti DLW Delifol.